BARSKA675POWER900114 StarwatcherRefractor Teleskop
13.646,58 TL
Stok Kodu
910.AE10758
1.281,30 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Paylaş :
Yetkin bir giriş seviyesi olarak tasarlanan Barska'nın Starwatcher 114 mm f / 7.9 EQ Reflektör Teleskobu, kullanıcılara Ay'ı, gezegenleri ve daha fazlasını detaylı gözlemlemek için geniş bir açıklık ve uzun odak uzaklığı sağlar. Manuel ağır çekim kablolarıyla ekvatoral montajına ek olarak, bu eksiksiz teçhizat iki göz merceği, 3x Barlow lens, Ay filtresi, kırmızı nokta bulucu ve ayarlanabilir bir alüminyum tripod içerir, böylece kutudan çıktığı anda gözlemlemeye hazır olursunuz.
  • Objektif Lens 114 mm
  • Odak Uzaklığı 900 mm
  • 4 mm, 20 mm Oküler / Kırmızı Nokta Bulucu,
  • 1.25" Raf ve Pinyon Odaklayıcı